Ми розкриваЕмо здоров’я та красу в гармонії з природою та людиною

Захист Землі та покращення життя людей і природи важливо для нас в усьому, що ми робимо. Тому ми створили низку з семи керівних принципів, які відбивають наші цінності.

1. Ми комунікуємо прозоро та чесно.

Ми спілкуємося, використовуючи принципи прозорості й доброчесності з тобою, нашими партнерами та постачальниками. Це основа для наших підприємницьких стосунків по всьому світу. Ми є надійними партнерами та підтримуємо довгострокові партнерські відносини.

2. Ми розглядаємо наших працівників як партнерів

Співробітники Веледа сприяють розвитку нашої компанії завдяки їхнім індивідуальним якостям та навичкам. Ми підтримуємо наших працівників і заохочуємо в них почуття індивідуальної відповідальності. Вони беруть участь у процесах прийняття рішень, а також надихають наші інновації.

3. Ми застосовуємо цілісний підхід до якості

Натуральна рослинна сировина, яку ми використовуємо для наших продуктів, обробляється таким чином, щоб розкрити всі цілющі властивості рослин. Ми розглядаємо людину цілісно, з точки зору тіла, розуму та духу. Для нас земля є живим організмом, пов’язаним із космосом. Це розуміння дає нам уяву про те, які природні речовини підходять для наших продуктів, яку користь організму вони приносять загалом. Наші поточні наукові дослідження та розробки покладені в основу цього цілісного розуміння якості.

Розкривати здоров’я та красу в гармонії з природою та людиною — наша мета.

4. Ми використовуємо знання з природничих і гуманітарних наук.

Ми розробляємо та досліджуємо інноваційні продукти та терапевтичні підходи. При цьому ми використовуємо знання як природничих, так і гуманітарних наук для сучасної перспективи й цілісного розуміння здоров’я та добробуту.

5. Ми діємо раціонально, зберігаючи ресурси.

Ресурси землі вичерпні. Вони мають захищатися людьми, щоб природа розквітала. Ми серйозно ставимося до цієї відповідальності й встановлюємо високі екологічні стандарти. Для нас сталий розвиток означає захист і збереження природних ресурсів шляхом заохочення біодинамічного землеробства та біорізноманіття.

6. Ми діємо етично та створюємо цінності

Наша місія полягає у підтримці та заохоченні здоров’я та добробуту кожної людини. Але ми прагнемо зробити ще більше, аніж розробки продуктів задля поліпшення добробуту. Ми бажаємо допомогти природі й будувати стосунки з постачальниками й партнерами на повазі. Ми воліємо підтримувати подальші ініціативи з надання допомоги планеті — наприклад, піклуючись про насіння, бджіл та сільськогосподарські угіддя. Також ми хочемо, щоб наш бізнес був прибутковим. Наші етичні стандарти, а також стандарти якості обов’язкові для всієї компанії.

7. Культурне різноманіття важливе для нас.

Офіси Веледа розташовані у 20 країнах, і культурне різноманіття, створене в нашій компанії, натхненне й потужне одночасно. Ми проявляємо повагу до всіх людей, незалежно від відмінностей.