Табір Живої Землі: разом для здорових грунтів

Що необхідно людям, які прагнуть змінити світ? Окрім гарних ідей, перш за все, енергія, стійкість та внутрішні сили. За допомогою Табору Живої Землі ми підтримуємо ініціативи, спрямовані на захист ґрунтів.

Захист шкіри нашої землі

Подібно до нашої шкіри, ґрунт —жива екосистема, що дихає; ґрунт — це шкіра нашої землі, яка живить людей, рослини та тварин. Проте більш третини земельних ресурсів на нашій планеті виснажені й пошкоджені. Щороку ми втрачаємо мільярди тон цінних ґрунтів, яких ми так відчайдушно потребуємо через ерозії та знелісення.

Ми підтримуємо зелені ініціативи

Нині всюди висуваються ініціативи, спрямовані на пошук нових рішень актуальних проблем нашого часу. Наприклад, як створювати наші ґрунти, а не виснажувати їх. Щоб зробити ці ініціативи придатними для майбутнього, ми запрошуємо ентузіастів у Табір Живої Землі на тиждень. Впродовж цього часу стартапи працюють над своїми ідеями, приділяючи велику увагу власним внутрішнім ресурсам, тому що ми переконані: для вирішення світових проблем необхідно більше внутрішніх резервів.

Табір Живої Землі — це унікальний синтез бізнес-акселератора та ретрита, адже, якщо ви бажаєте бути успішними ззовні та створювати нові сенси, вам необхідний розвиток зсередини.
Штефан Циммер, керівник відділу сталого розвитку Веледа

Ми зміцнюємо внутрішнє здоров’я

Завдяки Табору Живої Землі ми воліємо зміцнити й об’єднати ініціативи, котрі вже займаються дослідженнями здоров’я ґрунтів, винаходять нові ідеї та звершують великі справи. Соціальні підприємства та стартапи мають вдосталь ідей, але їх корені здебільшого не доходять на достатню глибину, щоб протистояти опору та викликам. Ось чому Веледа починає зсередини: із внутрішнього здоров’я та життєстійкості мислителей, креаторів і діячів. Ми впевнені: для того, щоб багато віддавати та творити добро у довгостроковій перспективі, люди мають робити добро, перш за все, для себе. Успішні лише морально та емоційно стабільні команди, пов’язані зі своєю метою.

Внутрішня робота генерує нові рішення

За підтримки спеціалістів із галузі внутрішньої роботи, такі стартапи, як Mycrobez, Regenerativ.org або Heckenretter працюють разом над своїми ресурсами у Таборі Живої Землі, тим самим зміцнюючи психологічне здоров’я кожного члена команди. Також проєкт дає їм можливість працювати над темами співробітництва та командної структури. Особливість табору полягає в безпосередньому розташуванні поряд із садом лікувальних рослин, тобто, він вбудований у природу.

Що відбувається в таборі?

Чимало команд мають змогу самостійно зробити перші кроки та успішно розвинути ідею. Але що робити, якщо зріст і відповідальність опиняться вище вашої голови? У таборі ми спостерігаємо командні процеси, доки не з’ясується: чим насправді керуються люди? Що утримує їх разом? За що вони борються і що може їх зупинити? Ми будемо цілісно зміцнювати основи команд-учасниць, щоб вони могли розвинути весь потенціал своїх ідей. У таборі розробляються, уточнюються, вдосконалюються бізнес-моделі та рішення. Завдяки інтенсивному сумісному досвіду формується міжкомандна мережа, що, як і раніш, тісно пов’язана з особистими та професійними ланками, котрі виходять далеко за межі проєкту. Отже, нові ідеї можуть зростати.