Ми прагнемо постійного вдосконалення упаковки

Чому ми використовуємо пластикову упаковку? Позаяк все ще немає ідеального рішення для всіх наших продуктів. Але ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити нашу упаковку ще кращою, аби зменшити вплив на навколишнє середовище.

У чому сенс упаковки

Крем для обличчя повинен мати приємну текстуру і аромат та чинити тривалий ефект. Але задовольнити всі ці вимоги не так просто, адже ми свідомо утримуємось від використання синтетичних консервантів. І ми переважно використовуємо натуральні інгредієнти, такі як чисті рослинні та ефірні олії, які є дуже вразливими, особливо до кисню. Належна упаковка гарантує, що олії й масла не піддаються дії кисню, яка призводить до прогоркання цієї сировини. Вона також запобігає випаровуванню летких речовин, таких як ароматизатори.

Менше шкідливого? Цього, насправді, недостатньо

Ми постійно працюємо над удосконаленням екологічності пакування. В ідеалі наша упаковка мала б бути на 100% придатною до компостування і забезпечувати нашим засобам оптимальний захист. Сьогодні ми використовуємо різне пакування, залежно від вимог до товару, і кожен із матеріалів має свої переваги та недоліки. Завдяки міжгалузевій ініціативі з переробки пакування Forum Rezyklat ми об’єднали зусилля з іншими компаніями, щоб дослідити, як пластик із побутових відходів можна переробити на упаковку для харчових продуктів та косметики.

Щоб світ залишався мальовничим і здоровим, ми мусимо дотримуватися концепції сталого розвитку.

Які типи упаковки ми використовуємо?

Weleda вживає різні матеріали для упаковки. Приблизно 60% виготовляється зі скла, 15% – з алюмінію, а решта - з різних пластмас. Наша упаковка повинна бути гарантом того, що вразливий вміст буде добре захищеним. Будь-який наш пакувальний матеріал - скло, алюміній, пластик - має свої переваги і недоліки, які необхідно зважувати для кожного окремого товару.

Перероблене скло

Переваги

 • Скло можна переробляти нескінченно без утрати якості
 • Скло не вступає в реакцію зі вмістом і є дуже хорошим захистком: приміром, є бар'єром проти дії кисню.

Недоліки

 • Скло набагато важче пластику або алюмінію, і це опосередковано означає, що рівень викидів CO2 є більшим під час транспортування
 • Скло крихке, може відколотися або розбитися, а це особливо небезпечно у ванній кімнаті чи біля пеленального столика

Пластик

Переваги

 • Пластик – легкий матеріал, а це говорить про нижчі викиди CO2 під час транспортування
 • Пластикова упаковка стійка до руйнувань і зручна в повсякденному застосуванні

Недоліки

 • Багато країн не мають схем переробки пластику; багато пластикових відходів спалюється або використовується для виробництва енергії
 • Не вся пластикова упаковка піддається вторинній переробці
 • Нерегульована утилізація пластмас – це значні ризики забруднення навколишнього середовища
 • Використовувана упаковка переважно означає пониження якості й функціональності, тобто згодом первинний матеріал перетворюється на пластмаси нижчого класу. Нова упаковка все ще виробляється здебільшого з нової, первинної пластмаси.

Алюміній

Переваги

 • Алюміній не пропускає повітря і не вступає в реакцію із засобом
 • Туби мають невеликі зручні отвори, а алюміній зберігає форму, запобігаючи ефекту зворотного всмоктування, при якому кисень може потрапити до туби, спричиняючи псування вмісту
 • Алюміній має дуже високу придатність до вторинної переробки

Недоліки

 • Виробництво алюмінію є дуже енергоємним. Видобуток бокситів забруднює навколишнє середовище
 • Алюмінієві туби можуть зминатися, втрачаючи належний товарний вигляд

Чого ми досягли на сьогодні

Skin Food Body Butter відтепер доступний у скляній банці. Ми збільшили частку переробленого пластику в упаковці наших дезодорантів. Багато інших наших засобів також поставляються в упаковці з високою часткою переробленого пластику. Наприклад, Календула олійка для немовлят Weleda тепер виготовляється у флаконі з пластику, переробленого на 97% (крім кришки та етикетки).