ПОВЕРНИСЬ У ФОРМУ
ЗА 28 ДНІВ

Бажаєш зменшити об’єм бедер та талії на 4 см за 28 днів?

Тобі потрібна Березова програма, яка складається з тьрох простих кроків. Абсолютно натуральна та безпечна, вона допоможе позбутися зайвих сантиметрів!
ІДЕАЛЬНИЙ
РЕЗУЛЬТАТ
ВЖЕ ЧЕРЕЗ
28 ДНІВ

Крок 1. Підготовка шкіри.

Крок 1. Підготовка шкіри.

Березовий гель-пілінг для душу м’яко відшелушує мертві клітинки та повертає шкірі шовковистість та гладкість. Маленькі воскові кульки забезпечують підвищення мікроциркуляції в тканинах шкіри, що сприятиме кращому ефекту від подальшого масажу. Вже за декілька хвилин шкіра стане шовковистою, ідеально підготовленою до подальшого догляду.

ДЕ КУПИТИ

Крок 2. Масаж проблемних зон з Березовою масажною олією.

Березова олія – це 100% натуральний продукт, що покращує тонус та пружність шкіри, сприяє зменшенню об’єму, покращує стан шкіри при целюліті. Проведення регулярного масажу проблемних ділянок з Березовою олією стимулює кровообіг, лімфодренаж, метаболізм та виведення токсинів. Ваша шкіра набуває пружності, стане гладенькою та еластичною. Завдяки дренажній дії та стимулюючому впливу на обмін речовин олія сприяє зменшенню об’ємів проблемних ділянок (особливо стегон, сідниць, животу, талії). Олія ефективна як при проведенні професійного масажу, так і при проведенні самомасажу.

Що входить у склад березової олії та робить її такою ефективною?

Що входить у склад березової олії та робить її такою ефективною?

Завдяки дренажній дії та стимулюючому впливу на обмін речовин олія сприяє зменшенню об’ємів проблемних ділянок шкіра набуває пружності, стане гладенькою та еластичною. Березова олія покращує тонус та пружність шкіри, сприяє зменшенню об’єму, покращує стан шкіри при целюліті

  • витяжка з молодого листя берези

  • екстракти розмарину та іглиці

  • мають виражений вплив на обмінні процеси:

  • стимулюють кровообіг, лімфодренаж

  • метаболізм та виведення токсинів

Крок 3. Очищення та оздоровлення зсередини.

Крок 3. Очищення та оздоровлення зсередини.

Березовий екстракт Weleda – це натуральний засіб для виведення рідини з організму та його очищення (Detox ефект). Спеціальна витяжка з молодого листя органічної берези в поєднанні з натуральним лимонним соком активізують водний обмін, забезпечують дренуючу дію на тканини та сприяють природному очищенню організму від шлаків. Дренуючий ефект Еліксиру допомагає покращити обмін речовин, розвантажує організм та повертає життєві сили.

Придбай Weleda онлайн!

#weledaua