Ми досліджуЕмо зі знанням та пристрастю

Ми є експертами з холістичної натуральної косметики та антропософської медицини. Як ми досліджуємо та розробляємо наші продукти?

Ефективність та безпечність

Всі наші продукти мусять мати дві базові якості — ефективність та безпечність. Також у спектр їхніх властивостей входять привабливість, піклування, заспокоєння, цілющість та здатність делікатно збадьорити. З цією метою у нашому відділі досліджень та розробок працюють більш як 100 спеціалістів.

Ми є експертами з холістичної натуральної косметики

Наша натуральна косметика створена для плекання краси, здоров’я та добробуту. Неважливо, крем для рук чи лосьон для тіла, масажна олія або зубна паста, — наші продукти піклуються не лише про тіло, але й також про розум та дух. Кожен наш продукт містить багаторічні наукові та дерматологічні дослідження, а також наш погляд на людські потреби.  Розглядаючи питання проблем зі шкірою, наші фахівці вивчають їх основні причини. Натхненні антропософським баченням природи та людини, вони знаходять унікальні рішення та застосовують корисні природні речовини для створення ефективних формул. Кожний продукт Веледа має особливі властивості, які виходять далеко за межі власне шкіри.

Салютогенез — здоров’я шляхом самозцілення

Що підтримує здоров’я людей? Салютогенез розглядає здатність організму до самовідновлення, яку ми можемо активувати для балансу тіла й розуму, їх зміцнення та захисту від хвороб.

Активні інгредієнти та ефективність

Ми використовуємо цілісний підхід до розробки та вибору наших активних компонентів. Спираючись на 100-річний досвід, зміцнений найсучаснішими знаннями та досвідом, ми розробляємо формули з високоякісними, ефективними та інноваційними інгредієнтами природного походження.

Перш ніж обрати новий екстракт для серії продуктів, ми проводимо глибокі дослідження властивостей як самого екстракту, так і рослини, від якої він походить. Наприклад, у якості зволожувального елементу ми вивчали кактус опунцію. Чи можуть ці надзвичайні властивості підтримувати шкіру? Як ця рослина зберігає вологу? Як може поділитися цими якостями з людиною?

Для натуральної косметики Веледа ми поєднуємо особливі активні інгредієнти — рослинні екстракти та олії, які оптимально втамовують потреби шкіри. Ба більше: разом з науково-дослідницьким інститутом в Гетеанумі (Швейцарія) ми досліджуємо, як властивості рослин пов'язані з людиною, та прагнемо знайти відповіді на чимало питань, наприклад: який вид рослин сприяє гарному стану чутливої шкіри? Чому окремі частини рослини особливо цінні для використання в живильному кремі для поліпшення нерівної текстури шкіри? І так далі.

Розробка високоякісної натуральної косметики займає багато часу та вимагає досвіду
Др. Бернард Ірганг, голова R&D Natural and Organic Cosmetics

Натуральна косметика Веледа сертифікована NATRUE

Через відсутність офіційного визначення для натуральної та органічної косметичної продукції, у 2008 році ми об’єднали зусилля з нашими партнерами, щоб встановити знак якості NATRUE (НаТру). Нам дуже важливо керуватися прозорими критеріями, зрозумілими кожному. Саме тому всі без винятку продукти Веледа, від зубної пасти до крему для ніг, сертифіковані незалежними експертами за вимогливими стандартами NATRUE. Наша компанія спрямована вперед і вгору, коли йдеться про якість, і саме це робить нас одним з найбільш безкомпромісних виробників натуральної косметики.

Експертний центр, присвячений аромакомпозиціям

Використання будь-якого продукту Веледа для шкіри пов’язано з натхненням та особливим натуральним ароматом. Запах є важливою та невід'ємною частиною цілісного ефекту нашої косметики. Парфумери в експертному центрі поєднують органічні ефірні олії для створення аромакомпозицій, що підтримують та доповнюють цілющі властивості природної косметики Веледа.

Натхнення ароматерапією

Ще в ранній період існування Веледа використовувала ефірні олії у якості активних інгредієнтів для природної косметики та ліків (наприклад, стимулюючу здатність розмарину або заспокійливий ефект лаванди). Впродовж багатьох років ми поєднували наші знання у галузі ароматерапії з багатим досвідом роботи з ароматами. Розробляючи композицію, наші парфумери надихаються природою та унікальними ароматами квітучих, хвойних і листяних рослин. Ефірні олії майстерно комбінуються, щоб природні аромати рослин пробуджували відчуття.

Ефективність наших лікарських засобів

Ефективність, безпека та якість – це наріжні камені наших фармацевтичних досліджень. Веледа — сучасна фармацевтична компанія з довгою історією. Безліч наших засобів підтвердили свою цінність, допомагаючи людині протягом багатьох років. Для того, щоб отримати ще більше інформації про ефективність наших ліків, ми збираємо клінічні дані та беремо участь в університетських дослідницьких проєктах. Також ми здійснюємо власні доклінічні й клінічні дослідження для подальшого розвитку наявних лікарських засобів Веледа та розробки нових у майбутньому.

Як працюють лікарські засоби Веледа?

Хвороба означає, що організм людини втратив стан рівноваги. Антропософська медицина у поєднанні з традиційною утворює інтегративний підхід, спрямований на підтримку механізмів регенерації в нашому тілі для подолання захворювання. Антропософські засоби призначені для стимулювання нашої природної оборони й здатності до самовідновлення. Вони мають такі властивості завдяки особливо підготованим активним компонентам у складі, що позитивно впливають на ускладнене функціонування органів.

Як ми здійснюємо наші дослідження?

Ми виробляємо широкий спектр лікарських засобів з 1921 року. Нині ми зосереджені головним чином на проведенні наукових досліджень щодо ефективності наявних препаратів, а також на створенні нових продуктів. Наші дослідження спираються на знання традиційних рослинних й антропософських ліків у поєднанні з сучасними методами наукових досліджень.

Що ми досліджуємо?

Наші дослідження сконцентровані на питаннях, які нині актуальні для багатьох людей: захворювання очей, порушення сну та інші скарги, пов'язані зі стресом; серцево-судинні хвороби, порушення травлення, простудні захворювання та хвороби шкіри.

Ми проводимо поглиблені фундаментальні дослідження й вивчаємо вплив ліків, які ми виробляємо, використовуючи наші спеціальні фармацевтичні процеси виробництва. Одним з наших поточних проєктів є створення інноваційного природного препарату для лікування розладів сну.

Фармацевтичні дослідження компанії Веледа — це відкриття нових горизонтів, сміливість впроваджувати інновації, а також забезпечення наукових доказів ефективності наших лікарських засобів.
Др. Альдо Аммендола, керівник наукових досліджень та розробок Веледа

Ми надаємо наукові підтвердження

Ми маємо майже 300 опублікованих досліджень з антропософських лікарських засобів. Серед них є дуже хороші підтвердження ефективності певних лікарських засобів, таких як сезонний спрей Веледа з лимоном та айвою.

Одним з найбільш переконливих прикладів є дослідження IPCOS (Міжнародне дослідження результатів первинної медично-санітарної допомоги), у якому порівнюються звичайне й антропософічне лікування гострих респіраторних та вушних інфекцій у дорослих і дітей.

Результати демонструють наступне: лікарі, що застосовують антропософський підхід, рідко призначають антибіотики, на відміну від колег, які лікують своїх пацієнтів звичайним способом. Також пацієнти, які отримали антропософську допомогу, швидше звільнялися від скарг і симптомів та загалом були більш задоволеними лікуванням.