Що для нас значить екологічність?

Екологічність – це частина нашої ідентичності. Наша косметика та натуральні засоби по догляду за шкірою не тільки корисні для тебе. Ми прагнемо робити наш бізнес ще більш стійким у майбутньому та дбайливим до клімату.

Ми серйозно ставимося до нашої відповідальності

Ми є екологічною компанією, яка отримала багато нагород та відзнак за самовідданість своїй справі. Ми сприяємо біодинамічному землеробству, розвитку здорових ґрунтів та справедливим відносинам із нашими партнерами по вирощуванню по всьому світу. Як біорізноманіття має для нас життєво важливе значення, так і розгорнута стратегія щодо захисту клімату. В обох цих сферах ми використовуємо проактивний підхід до виконання своїх обов’язків. Ми здійснюємо свою діяльність соціально відповідальним, екологічно безпечним та економічно успішним шляхом.

Помірність та життєздатність

Ми провадимо наш бізнес із почуттям помірності в усьому, що ми робимо. Ми хочемо брати стільки, скільки можемо віддати натомість. Фактично, ми прагнемо повернути ще більше, ніж приймаємо – саме в цьому полягає безпечне використання природних ресурсів. У деяких областях нашої діяльності ми вже досягли успіхів, а в інших активно працюємо над поліпшенням. Стійкість має велике значення для життєздатності. Наша компанія створює її на різних рівнях. Наші біодинамічні сади й проекти з сировини по всьому світу підтримують життєздатність ґрунтів та місцевих екосистем. Також ми зміцнюємо соціальну життєздатність, проявляючи повагу до наших давніх партнерів із культивації, виплачуючи справедливу заробітну плату й підтримуючи соціальні проекти.

«Мій особистий підхід до сталого розвитку полягає в тому, що більш життєздатними ми є, то більш стійкими ми є».
Д-р Штефан Ціммер, керівник відділу сталого розвитку
98
всіх відходів переробляються
100
електроенергії з відновлювальних джерел використовується в наших власних будівлях на виробничих об’єктах Веледа в Швейцарії, Німеччині та Франції
60
нашого пакування зроблено зі скла

Ми робимо ще більше для захисту клімату

З моменту заснування Веледа у 1921 році було зрозуміло, що наш бізнес має провадитись у гармонії з людиною та природою. Ми працюємо над покращенням біорізноманіття та оздоровленням природного середовища. Захист клімату є частиною цього процесу. Ми працюємо над цим, постачаючи електроенергію з відновлювальних джерел та підтримуючи ініціативи з оздоровлення ґрунтів. Також ми підготували стратегію виробництва насіння для збільшення біорізноманіття та просуваємося у використанні вторинного пакування.

Як ми захищаємо клімат

 • Ми ведемо виробництво зі 100% «зеленою» електроенергією в Німеччині, Швейцарії та Франції

 • Біодинамічне сільське господарство збільшує гумус у ґрунті, який містить велику кількість вуглецю. Саме тому ми збільшуємо біодинамічну частину сертифікованої рослинної сировини.

 • Наразі ми використовуємо перероблені ПЕТ-флакони (rPET) у нашій лінійці Baby Care. Лише цей фактор скорочує викиди СО2 на 250 тонн на рік. Ми продовжуватимемо значно збільшувати частину перероблених матеріалів у нашому пакуванні. 

 • Наша мета – знижувати виробничу енергомісткість (енерговитрати, поділені на об’єм виробництва) на 2,5% на рік.

 • Ми розробляємо глобальну концепцію екологічної транспортування та логістики.

 • Ми надаємо прозору інформацію щодо реальної вартості нашої найважливішої рослинної сировини та впливу косметики Веледа на клімат.

В межах обліку істинних витрат (TCA) ми проводимо оцінку відмінностей між органічним та традиційним землеробством. Це передбачає аналіз викидів СО2, його секвестрацію, витрати води, забруднення води, споживання енергії, наявність ерозій та змін у ґрунтах.

«Природа прохає нас бути хорошим партнером».
Уелі Хертер, біодинамічний фермер і член ради директорів Веледа.

Що таке облік істинних витрат?

Облік істинних витрат дозволяє виявити «приховані витрати» діяльності компанії. Окрім безпосередньо виробничих витрат, здійснюється розрахунок екологічних та соціальних наслідків, які включені у вартість продукції та фінансову звітність.

Дізнайтесь більше

Ми бажаємо, щоб світ став кращим з Веледа

Чи досить для нас виробляти менше викидів чи збільшити кількість вторинних матеріалів у пакуванні? Ми впевнені, що ні. Ми знаємо багато прикладів того, що світ із Веледа краще, ніж без неї. Наприклад, шляхом біодинамічного землеробства та збереження здорових ґрунтів ми досягли чимало успіхів. В інших областях, на кшталт пакування та захисту клімату, на нас чекає робота, тому ми ставимо нові амбітні цілі. Ми робимо все можливе для того, щоб результати нашої економічної діяльності позитивно впливали на довкілля і світ.

Визнання нашої відданості сталому розвитку

Ми пишаємося численними нагородами:

 • Sustainable Beauty Awards

 • Green Brands Award

 • Swiss Ethics Award

 • German Sustainability Award

 • Good Brand Award за екологічне пакування

 • Багато інших відзнак за нашу сертифіковану натуральну косметику.