Ми використовуємо цінні натуральні інгредіЕнти

Наша натуральна косметика, виготовлена з високоякісних рослинних олій, натуральних екстрактів та ефірних олій, корисна для твоєї шкіри та безпечна для навколишнього середовища.

Наша філософія натурального догляду за шкірою

Веледа застосовує цілісний підхід до догляду за собою. Ми вважаємо, що догляд за тілом вміщує в себе не лише красу, але і здоров'я. Для цієї мети ми розробляємо продукти, покликані підтримувати здоровий баланс між тілом, розумом і духом. Наш підхід спирається на мудрість і цілющу силу природи та полягає в поєднанні властивостей натуральних активних інгредієнтів, яке повертають шкірі здатність до самозцілення. Наші провідні рослини наділяють кожну серію по догляду за шкірою особливим характером. Провідні рослини, які є відображенням наших потреб у різних життєвих ситуаціях, роблять нашу косметику ефективною. Наприклад, гранат має регенеруючі й антиоксидантні властивості. Ми вважаємо, що життєві процеси природи і людини взаємопов'язані. Розуміння цього взаємозв’язку дозволяє нам використовувати характерні рослині переваги.

Наші активні інгредієнти мають природне походження

Наша природна косметика містить цінні інгредієнти, насамперед, натуральні рослинні олії. Вони взаємодіють разом із натуральними ефірними оліями, рослинними екстрактами та іншими якісними інгредієнтами для підтримки загальної ефективності наших цілісних формул. Вашій шкірі потрібне відновлення й насичення антиоксидантами чи переважно – зволоження? Ми комбінуємо різні олії та екстракти для задоволення індивідуальних потреб шкіри. Олії, які ми використовуємо у високоякісному догляді за шкірою, отримують з абрикосових ядер, плодів арганового дерева, гранатового насіння, пшениці, обліпихи або примули вечірньої. Ми використовуємо цілющі екстракти з різних рослин, наприклад, білої мальви або кактуса опунції, що славиться здатністю утримувати вологу. З 1926 року Weleda Skin Food піклується про шкіру завдяки ефективним формулам на основі екстрактів органічних братків, ромашки та квітів календули.

Як виготовляється настій календули?

Ми виготовляємо різноманітні настої для використання в різних продуктах. Наприклад, настій календули - це екстракт, отриманий з усієї рослини або її певних частин в залежності від продукту, в якому вона має використовуватися. Наші способи видобутку максимально зберігають лікувальні якості та властивості рослини. До складу добувних речовин, які ми застосовуємо, входять спирт, вода, сольовий розчин та олії. Для створення настою подрібнену свіжу календулу змішують з агентом екстракції. Кожний крок процесу здійснюється в ретельно контрольованих умовах, аби забезпечити вивільнення з календули корисних речовин і властивостей в настоянку кращої якості.

Чому рослинні олії корисні для твоєї шкіри

Рослини поглинають сонячне світло і тепло та перетворюють його на речовини, наприклад, на цукри. Протягом декількох етапів вони переходять в речовини, які утворюють ліпіди й зберігаються в насінні. Олія, отримана з насіння та ядер рослин, багата насиченими й ненасиченими жирними кислотами, а також корисними вітамінами. За складом чисті рослинні олії подібні ліпідам шкірного бар'єру людини, тому вони мають змогу поглинатися шкірою та засвоюватися клітинами тіла. Вони легко проникають у верхні шари шкіри та підтримують її природні функції, доповнюють її ліпідний вміст і протидіють втраті вологи. На відміну від рослинних олій, мінеральні олії мають ущільнюючий ефект (тобто осідають на поверхні шкіри й не можуть засвоїтися організмом).

Ми притримуємося принципу прозорості й повністю відкритої інформації про наші складники

Уся натуральна косметична продукція Веледа містить перелік складників відповідно до термінології INCI (Міжнародна номенклатура косметичних інгредієнтів), яка може викликати труднощі в розумінні. Причина в тому, що в Європейському Союзі, США і Японії косметичні інгредієнти мають бути вказані відповідно до міжнародних стандартних назв. Ми хочемо бути чіткими й прозорими, тому на нашій домашній сторінці – і, якщо досить місця, на пакуванні – ми надаємо повний перелік компонентів на відповідній мові країни поряд із міжнародною декларацією INCI. Це дає можливість легко визначити інгредієнти, які використовуються в нашій косметиці. Знайди повний перелік наших складників.

Чого ви ніколи не знайдете в нашій косметиці

Деякі косметичні засоби містять частинки мікропластмас і рідкі пластмаси, наприклад, силікати, які потрапляють до річок та океанів і забруднюють довкілля. З цієї причини ми не використовуємо подібні речовини. Наприклад, для виготовлення нашого Березового Гелю для душу ми використовуємо екологічно чистий карнаубський та бджолиний віск. Ми вважаємо, що якість та екологічність мають йти пліч-о-пліч.

«Ми вважаємо, що продукт — це більше, ніж сума його частин».

Використовуючи натуральну косметику Веледа, ти можеш бути впевненою в тому, що вона віддзеркалює наші цінності:

  • 100% сертифікована натуральна косметика

  • Понад 80% сертифікованої сировини з органічного землеробства

  • Вільна від мікропластику, генетично модифікованих речовин, а також продуктів нафтопереробки

  • Сировина отримана з дотриманням поваги до людей, рослин і тварин

  • Ми використовуємо відновлювальні джерела енергії

  • 100% натуральні аромати – розробки наших парфумерів

Наша природна косметика повністю сертифікована

Натуральність нашої косметики позначається відповідними символами на пакуванні: насамперед, це маркування NATRUE (НаТру). Воно гарантує перевірку складників за суворими стандартами. NATRUE — міжнародна неприбуткова організація, яка спеціалізується на природній та органічній косметиці. Для сертифікації NATRUE продукція може містити лише три категорії сировини: повністю натуральну органічну, наближену до натуральної (модифіковані природні матеріали) та ідентичну натуральній. Існує два стандарти сертифікації, які розмежовують природну та органічну косметику. Але всі продукти, сертифіковані NATRUE, утримуються від використання синтетичних ароматів, силіконів, мікропластику, нанопластику та сировини на основі нафти, наприклад, парафіну.

Ми отримуємо нашу сировину екологічним і відповідальним шляхом

Ми надаємо великого значення отриманню нашої сировини. Ми усвідомлюємо, що способи вирощування, збору врожаю та переробки природних ресурсів має надзвичайний вплив на нашу планету. Тому ми зобов’язалися дотримуватися стандартів неприбуткової організації UEBT. Це означає, що на першому місці для Веледа - дбайливе ставлення до природних ресурсів, повага до людей та турбота про біорізноманіття.

Learn more about our raw materials