Як працюють антропософські лікарські засоби?

Лікарські засоби Веледа створені, щоб допомогти твоєму тілу в самозціленні. Активні інгредієнти, які вони містять, надходять із рослин, мінералів та металів, а деякі з них ми обробляємо особливими способами.

Що таке антропософська медицина?

Антропософська медицина — це інтегративна медицина, увага якої зосереджена на цілісних потребах пацієнта. Вона належить до двох шкіл медицини: з одного боку, наукова, доказова медицина з її методами та результатами, з іншого — духовне наукове знання антропософії. Це два підходи, що йдуть обіруч. Адже людина складається не лише з тіла, але й також із духу та індивідуальної особистості. Зцілення, з нашої точки зору, полягає не тільки в боротьбі з симптомами, однак й у підтримці індивідуальності, цілісного шляху до здоров’я. Наші лікарські засоби призначені для посилення можливостей твого організму до самозцілення.

Стійкість та екологічність

Антропософські лікарські засоби допомагають і людині, і планеті. Ми ставимося до природи з повагою, використовуючи екологічні принципи в основі наших фармацевтичних процесів. Наша відповідальність починається з сировини та продовжується у роботі з пацієнтами. Ми дивимося на питання відповідальності ширше, і тому звертаємо увагу на біорозкладність наших продуктів і належну утилізацію залишків. Наші засоби виготовлені з активних природних інгредієнтів шляхом екологічно безпечного, ресурсозберігаючого та шанобливого співробітництва з нашими партнерами.

Ти — частина природи

Природа має потужну силу зцілення. Цю силу можна знайти не тільки в лікарських рослинах, але й всередині себе. Власне, це і є точка призначення ліків Веледа. Вони створені не тільки для усунення симптомів за допомогою активних органічних інгредієнтів, однак і для того, щоб нагадати вашому організму про власні природні процеси самовідновлення та активізувати їх. Якість й ефективність ліків Веледа — не лише наслідок застосування натуральних компонентів та спеціальних формул. Вони результативні завдяки методам виробництва, частина яких є унікальними розробками Веледа.

Лікарські рослини — щойно зібрані та миттєво оброблені

Ми вирощуємо багато лікарських рослин самостійно, спираючись на принципи біодинамічного землеробства. Наше рослинне виробництво розташоване в кількох кроках від садів із лікарськими рослинами Веледа. Тож одразу після збирання врожаю свіжу сировину вивозять на об'єкт для переробки.
Від насінини до рослини, до збирання врожаю, обробки та фармацевтичного процесу: кожний крок слугує для перетворення сили рослини в лікарський засіб.

Унікальні методи виробництва

Ми розробили унікальні методи виробництва для того, щоб використовувати силу природи.

Металічне дзеркало

Виробництво металевих дзеркал — це унікальний процес, який є одночасно трудомістким і часозатратним. Наприклад, для виготовлення золотого дзеркала невелика кількість цього дорогоцінного металу спалюється та випаровується за рахунок постійного збільшення тепла у вакуумі. В результаті, отримане металічне дзеркало відкладається на стінки скляної колби. Потім його зіскрібають та обробляють для подальшого застосування у лікарських засобах.

Процес потенціювання

Ми розробили власний процес потенціювання, заснований на класичному методі Ганемана. Процес відбувається у спеціальних приміщеннях, які дають можливість спеціально навченим фахівцям проводити тиху й неквапливу фармацевтичну роботу. Кожна потенція виникає завдяки людській діяльності. Потенціювання потребує вміння, концентрації, внутрішнього спокою та досвіду. На відміну від багатьох класичних гомеопатичних засобів, препарати Веледа, здебільшого, активуються лише протягом кількох етапів, і тому містять необхідні концентрації активних інгредієнтів.

Вегетабілізація металів

Ще одним спеціальним фармацевтичним методом, що використовує Веледа, є вегетабілізація металів. В ході процесу сильно розбавлений розчинний препарат виготовляється з природного металу, наприклад, твердого срібла. Він слугує своєрідним добривом для ґрунту, в якому вирощуються лікарські рослини. Препарат дозволяє рослині поглинати метал через корені, а метал у свою чергу оживає завдяки життєвим процесам рослини. Під час цвітіння ми збираємо квіти та листя рослин і компостуємо їх. Навесні наступного року ми повторюємо цей процес, щоб лікарські рослини взаємодіяли з металом упродовж трьох періодів вегетації. Нарешті, після збору врожаю на третьому році, ми отримуємо настоянки, які стають сировиною для певних ліків.

Процедура Rh

Скорочення Rh, що трапляється у назвах деяких ліків Веледа, означає «ритм». Унікальний фармацевтичний Rh-процес, який практикує тільки наша компанія, використовується для виробництва спеціальних водних (безалкогольних) препаратів зі свіжих рослин. Вранці сік, вичавлений із рослин, багаторазово нагрівається до 37°C та ритмічно перемішується. Ввечері його охолоджують до 4°C й ритмічно змішують знову. Кількість світла, яку отримує препарат, також змінюється відповідно до певного ритму. Отримані ферментовані препарати не вимагають додаткових консервантів. Процес Rh, який використовує Веледа, нині інтегрується в Європейську фармакопею (pH. Eur.).