Ми діЕмо в гармонії з людьми та природою

Бажаєш відчувати здоров’я та комфорт своєї шкіри постійно? Веледа може допомогти. З 1921 року ми розробляємо продукти для здоров'я, краси та для кращого світу.

Природний догляд за твоєю шкірою

Наша шкіра потребує захисту та догляду, і найкращий спосіб задовольнити її потреби - натуральні інгредієнти. Рослинні компоненти, які ми використовуємо для органічної косметики Веледа, мають природне походження. Наша продукція вільна від мікрочастинок пластику, генетично модифікованих інгредієнтів та компонентів на основі мінеральних олій. Ми гарантуємо, що 100% наших косметичних продуктів сертифіковані як природна косметика відповідно до маркування Natrue. Понад 80% нашої рослинної та тваринної сировини отримано шляхом сертифікованого органічного землеробства.

Дізнайтеся більше про нашу натуральну косметику

Для твого цілісного здоров'я

Ми беремо за основу комплексне уявлення про людину. Бути здоровим означає, що тіло, розум і дух знаходяться в рівновазі. Засоби Веледа зміцнюють природну здатність твого організму до самозцілення. Вони містять активні інгредієнти з рослин або мінералів, які ми активуємо через фармацевтичні процеси.

Дізнайтеся більше про наші фармацевтичні препарати

Для екологічної стійкості та біорізноманіття

Ми піклуємося про землю, плекаючи здорові ґрунти та сприяючи біорізноманіттю. Вісім садів Веледа по всьому світу є гарячими точками біологічного різноманіття. З більш ніж 50 проектами з культивації у різних куточках планети ми поліпшуємо умови життя для людей і природи. Натуральна косметика Веледа не лише корисна та приємна до шкіри. Ми активно боремося за природні ресурси й продовжуємо скорочувати наші виробничі викиди для того, щоб стати вуглецево-нейтральною компанією.

Дізнайтеся більше про наш внесок у біорізноманіття

Щоб краса та здоров’я могли розкриватися

Ми сприяємо світові, в якому здоров'я та краса розкриваються в гармонії з природою та людством. Ми хочемо розробляти продукти, які корисні не тільки для тебе, але й для природи та людей, з якими ми співпрацюємо. Саме тому ми провадимо свій бізнес соціально відповідальним й екологічно чистим чином. Ми заклали сім принципів, що визначають нашу філософію.

Дізнайтеся більше про наші цінності

Турбота про біорізноманіття з 1921 року

Лабораторія, сад лікарських рослин і лікарня: саме тут починається наша історія. Лікар Іта Вігман, філософ Рудольф Штайнер і хімік Оскар Шмідель заснували компанію Веледа. Від початку ми розробляємо екологічно стійкі продукти, використовуючи активні інгредієнти, отримані від природи. Деякі засоби, які ми випускаємо й сьогодні, датуються нашим заснуванням у 1921 році, і чимало було додано з того часу. Тепер, як і тоді, ми продовжуємо ставити за мету розвиток здоров'я та краси в гармонії з людьми й природою.

Дізнайтеся більше про нашу спадщину

100 років Веледа!

Святкуємо сторіччя, оживляючи наші сади в цифровому світі.

Відкрий для себе сад Веледа