Наша історія починаЕться з бачення

Як наші засновники відкрили нові горизонти в медицині та догляді за шкірою, і як вони продовжують надихати нас сьогодні, щоб здоров'я й краса розкривалися в гармонії з природою та людством.

Наша мета - здоровий світ

До заснування Веледа Рудольф Штайнер провів свій перший курс для лікарів у 1920 році. Цю серію лекцій організував хімік Оскар Шмідель. Наступного року лабораторія Гетеанум у Швейцарії, заснована Оскаром Шміделем, була передана Штайнеру. У Швебіш-Гмюнд у Німеччині почалося комерційне виробництво ліків та засобів догляду за шкірою. Того ж року Іта Вегман заснувала клініку в Арлесхаймі, Швейцарія. Спираючись на нові ідеї, наші засновники,  натхненні антропософією, розробили сміливу концепцію, яка об’єднує людей і природу.

Антропософія досліджує зв'язки. У Веледа наше розуміння гармонійного зв'язку між людьми та рослинами дозволяє нам розробляти кращі природні продукти. Антропософська медицина використовує цілісне бачення людини та сприяє здоровому балансу між тілом, розумом і духом.

Дізнайтеся більше
Наша назва, Веледа, відображає глибокий зв'язок між людьми й природою. «Веледа» була титулом, який колись давали мудрим жінкам, здатним зцілювати.

Що надихало наших засновників

Веледа була заснована людьми, які прагнули до кращого майбутнього й просувалися у нових напрямках. Лікар Іта Вегман та філософ і вчений Рудольф Штайнер визнали зв'язки між природою і людським тілом, розумом і духом, і саме тому почали створювати ліки та засоби догляду за тілом із натуральних компонентів. Зв'язок між людьми та природою можна побачити й відчути в тих продуктах, які ми робимо для вашого здоров'я та краси – а також у тому, як ми ведемо бізнес.

Від медичного курсу до лікарського трав'яного саду

  • У 1920 році Рудольф Штайнер прочитав серію лекцій лікарям і студентам-медикам. Відомий як перший курс для лікарів, він ознаменував народження антропософської медицини.

  • У вересні 1920 року лікар Іта Вегман придбала «маленький будиночок із великою яблунею» в Арлесхаймі, Швейцарія. У 1921 році він став першою у світі антропософською клінікою — Клінікою Арлесхайма (також відомою як Клініка антропософської медицини Іти Вегман).

  • У 1921 році було рaозпочато комерційне виробництво фармацевтичних продуктів та засобів догляду за шкірою в Швебіш-Гмюнд у Німеччині.

  • У 1922 році був заснований перший сад лікарських трав у Швебіш Гмюнд, Німеччина. Сьогодні ми вирощуємо лікарські рослини згідно принципів біодинамічного землеробства у восьми садах Веледа по всьому світу.

Наша продукція доступна по всьому світу

Лікарі, фармацевти та однодумці об'єднали сили й заснували власні філії Веледа по всій земній кулі. Сьогодні ти можеш знайти наші ліки та натуральну косметику в більш ніж 50 країнах світу. Weleda має дочірні компанії в 20 країнах. Ми отримуємо сировину зі всього світу. Як співзасновник та член Союзу біоетичної торгівлі (UEBT), ми гарантуємо дотримання суворих етичних принципів на всіх етапах ланцюгу постачання природної сировини. Ми вирощуємо лікарські рослини відповідно принципів біодинамічного землеробства у восьми садах Веледа по всьому світу.