WELEDA RITUALS
ВІДНОВИ ЗВ'ЯЗОК
З
ПРИРОДОЮ

Віднови зв’язок з природою з ритуалами Weleda

Присвяти лише собі декілька хвилин на день, а 100% натуральні засоби допоможуть тобі в догляді за шкірою та стануть часткою корисного ритуалу, який відновлює шкіру, покращує настрій та самопочуття, дарує гармонію.
SUPERFOOD
З ЛІНІЙКОЮ
СКІН ФУД

Ритуал з лінією Skin Food

Твоя шкіра заслуговує на щоденне натуральне, корисне супер-живлення. Спробуй засоби, що глибоко живлять, дарують відчуття комфорту, миттєво зволожують та відновлюють шкіру, швидко повертають м’якість, гладкість та природну ніжність. Спробуєш раз – полюбиш назавжди.

КРОК 1

Після очищення шкіри обличчя нанеси невелику кількість (розміром з горошинку) Skin Food Лайт крему для шкіри легкими рухами по масажних лініях, акуратно поплескуючи подушечками пальців.

Skin Food Лайт

КРОК 2

Після ванни щедро нанеси на всі ділянки тіла Skin Food баттер для тіла. Отримай естетичну насолоду від нанесення на шкіру натурального догляду. Приділи особливу увагу тим ділянкам, що потребують більше зволоження та живлення.

Skin Food баттер

КРОК 3

Приділи увагу рукам: вмасуй в шкіру Skin Food Крем для шкіри. Піднеси руки до обличчя та зроби три глибокі вдохи відчуй м’який терапевтичний вплив природних ароматів.

Skin Food Крем для шкіри

КРОК 4

Цілюща процедура для шкіри рук та ніг: після того, як нанесла крем, надінь бавовняні рукавички на руки або шкарпеточки на ноги на всю ніч.

Вся серія Skin Food

Якщо хочеш гармонізувати розум, тіло і дух, цей ритуал саме для тебе!

Іноді буває так, що ми не можемо самостійно впоратися з емоціями та стресом. Для цього нам потрібна допомога. Ми створили для тебе спеціальний ритуал, який допомагатиме тобі збирати докупи розум, вирівнювати емоції та знаходити гармонію.
ЛАВАНДА –
ГУРУ
РОЗСЛАБЛЕННЯ

Гармонія розуму, тіла і духу

КРОК 1

Додай трохи Лавандової розслаблюючої олії Weleda до теплої ванни (достатньо 3-5 разів натиснути дозатор).

Олія з лавандою

КРОК 2

Перемішай воду у ванній. Ввімкни легку, розслаблюючу музику так, щоб її було ледь чутно.

Набір “Lavender Rituals”

КРОК 3

Нехай тепла, ароматна, заспокійлива вода занурить твоє тіло в повне розслаблення.

Гель для душу з лавандою

КРОК 4

Пропонуємо зробити дихальну техніку, що допоможе розслабитися, зняти стрес та швидше заснути після ванни. Як робити техніку, шукай в нашосу наборі Лаванда

Перейти до дихальної техніки

Джерело енергії для 100% задоволення від життя.

Потребуєш більше енергії для того, щоб вставати зранку, йти до цілі та насолоджуватись життям? Цей ритуал нижче допоможе тобі наповнитися силами. Продукти з сонячної цитрусової лінії були створені для того, щоб наповнювати тебе позитивною енергією до країв. А спеціальна техніка для відновлення енергії допоможе зберігати чудовий настрій та сили до кінця дня.
ЕНЕРГІЯ
З ЦИТРУСОМ

Вранці використовуй Цитрусовий гель для душу для легкого пробудження.

Прийом душу вранці теж може бути джерелом енергії на весь день! Адже душ з Цитрусовим освіжаючим гелем для душу – це не просто процедура очищення, але й наповнення енергією сонця, що її увібрали органічні лимони на острові Сицілія!

КРОК 1

Під час прийому душу вдихай натуральні аромати цитрусів, що допоможуть пробудитися. За використання натурального гелю для душу з цінними рослинними оліями твоя шкіра віддячить тобі ніжністю та шовковистістю.

Гель для душу цитрус

КРОК 2

Одразу після душу, поки шкіра ще волога, нанеси Цитрусову освіжаючу олію для тіла. Вдихай аромат цитрусів, в якому закарбована енергія сицілійського сонця і літа.

Цитрусова освіжаюча олія

КРОК 3

Перейди до техніки «Енергія сонця», це займе 5 хвилин, але наповнить енергією на весь день. Як робити техніку, шукай в нашосу наборі Цитрус

Перейти до набору Цитрус

Ввечері прийми ванну з Цитрусовою олією, яка відновить твої сили і наповнить енергією після довгого дня.

КРОК 1

Додай трохи Цитрусової освіжаючої олії Weleda до теплої ванни (достатньо 3-5 разів натиснути дозатор).

Цитрусова освіжаюча олія

КРОК 2

Перемішай воду у ванній. Ввімкни звуки лісу або моря.

Набір “Citrus Moments”

КРОК 3

Нехай тепла, ароматна, даруюча енергію вода допоможе тобі налаштуватися на завтрашній день.

Освіжаючий гель з цитрусом

КРОК 4

Не забудь побалувати ручки після ванни – нанеси Цитрусовий крем для рук. Можна залишити його на ніч під бавовняними рукавичками – вийде чудова маска для відновлення шкіри рук, догляду за нігтями і кутикулою.

Цитрусовий крем для рук

Де купити

Купуйте з доставкою

КУПИТИ ОНЛАЙН

Оберіть оффлайн точку

КУПИТИ ОФФЛАЙН

#weledaua