Краса

У чому користь натуральної косметики для сухої шкіри

Натуральна косметика - це набагато більше, ніж здається на перший погляд. Завдяки природним складовим прокладається шлях до досягнення жаданого балансу вологи у сухій та дуже сухій шкірі. Рослинні олії зміцнюють захисний бар’єр шкіри та стимулюють її здатність до саморегуляції, а це сприяє ефективнішому збереженню вологи.

Наша шкіра - живий орган. Що може бути кращим у підтримці його природних функцій, аніж засіб для догляду за шкірою, виготовлений з натуральних інгредієнтів? Наприклад, ідеальними для цього є рослинні олії або ланолін. Вони легко вбираються шкірою та відновлюють її захисний бар’єр, адже за структурою схожі на власні ліпіди шкіри. В результаті наша шкіра менше пересихає, отримуючи живлення та зберігаючи здатність дихати.

Рослинні екстракти допомагають заспокоєнню і регенерації подразненої шкіри. Застосовуйте кнопки «Далі» та «Назад» або перемикайте слайди за допомогою крапок навігації слайд-шоу.

Фіалка триколірна

Ще одна назва триколірної фіалки – братки. Ця дорогоцінна рослина відома своїми заспокійливими та зволожуючими властивостями. Її екстракт здавна використовується у традиційних рецептурах для заспокоєння подразненої шкіри, що лущиться, та загоєння тріщинок.

Ромашка

Ця тендітна лікарська рослина має заспокійливі властивості та ідеально підходить для вразливої шкіри. Її часто використовують у поєднанні з календулою для делікатного догляду.

Розмарин

Розмарин шанують за його активізуючу, стимулюючу та тонізуючу дію. Екстракт листя розмарину поліпшує процеси регенерації шкіри.

Календула

Квіти календули лагідно живлять і регенерують суху шкіру. Її важливими компонентами є каротиноїди, флавоноїди та ефірні олії.

Екстракти триколірної фіалки та ромашки заспокоюють подразнену шкіру.

Екстракти розмарину та квітів календули делікатно живлять шкіру та сприяють її регенерації.

Натуральна косметика Weleda допомагає відрегулювати природний баланс зволоження у сухій загрубілій шкірі. Схильна до лущення шкіра стає помітно більш гладкою та утримує більше вологи, забезпечуючи цим тривалий захист ліпідного шару.

Тестування, проведені на добровольцях незалежними установами, довели ці ефекти для всіх чотирьох засобів Skin Food Weleda: будь то на обличчі, губах, ліктях, колінах, ногах або ж на шкірі всього тіла.

Пов'язані статті