Ми отримали сертифікат B Corp!

Шановні партнери, хочемо поділитися з вами чудовою новиною! Weleda AG отримала сертифікат B Corp (Certified Benefit Corporation) і стала сертифікованою компанією, яка пра-цює на користь суспільства. Наявність цього сертифікату дозволяє споживачеві відрізнити бізнеси, які дійсно приносять користь, від тих, які просто розмовляють про це.

Джонатан Норманд (Jonathan Normand), засновник та генеральний директор B Lab Switzerland, вручає сер-тифікат B Corp Майклу Бреннеру (Michael Brenner) (Фото: B Lab/Weleda).

Сертифікат B Corp видає некомерційна організація B Lab, яку створили у 2006 році в США Барт Хоулахан, Джей Коен Гілберт і Ендрю Кессой. Не кожен може мати статус B Corp – лише ті компанії, що відповідають найвищим стандартам соціальної та екологічної діяльності. Всі ці компанії дуже різні, але їх поєднує одна ціль: всі вони ведуть бізненс не лише для прибутку, але й для doing good, позитивних дій. Вони дуже серйозно ставляться до екологічного розвитку та чесного бізнесу, а також покращення суспільства, в якому вони оперують.  

Для отримання сертифікату оцінюються зусилля компанії із захисту навколишнього середовища, збереження біорізноманіття, охорони різних видів рослин і тварин, захисту прав людини, охорони клімату, турботи про співробітників та клієнтів. На даний момент у цій спільноті понад 4 000 компаній із 150 галузей та 74 країн світу. Серед всесвітньо відомих компаній - Patagonia, Cloé, Fairphone і Allbirds.

 

Відтепер Weleda входить у міжнародне співтовариство компаній, які прагнуть дотримуватися закріплених у корпоративному статуті принципів і найвищих стандартів екологічно безпечного ведення бізнесу.

Мета Weleda - зберегти здоров'я та красу в гармонії з природою та людиною. Ми керуємося цим принципом з моменту свого заснування в 1921 році і дотримуємося ідеї сталого розвитку, підіймаючи її на щабель вище прибутку. У статуті компанії також закріплені принципи охорони навколишнього середовища та зобов'язання працювати на благо суспільства.

Для успішного проходження сертифікації B Corp Weleda повинна була відповісти на безліч питань, що стосуються всіх аспектів діяльності компанії, і надати всю необхідну документацію. Необхідно було набрати не менше 80 балів у системі BIA (Benefit Impact Assessment). Компанія Weleda за результатами оцінки набрала 106,9 балів. Weleda взяла на себе зобов'язання кожні три роки підтверджувати сертифікацію, а це означає, постійно вдосконалювати свої виробничі процеси для відповідності більш високим стандартам якості.

B Lab визнає відданість Weleda ідеям стійкого способу життя та рівноправних взаємин з партнерами, які допомагають компанії вирощувати сировину по всьому світу.

bcorporation.net