Догляд за ротовою порожниною

Органічна зубна паста для гігієни ротової порожнини і зубів

Натуральні зубні пасти Weleda

Ми чистимо зуби тричі на день, теоретично - після кожного прийому їжі. Це означає, що зубну пасту ми використовуємо через однакові проміжки часу. Під час кожного чищення зубів ми перебуваємо в тісному контакті з пастою, тримаючи її в роті досить довго - близько трьох хвилин на одне чищення. Неминуче й її проковтування, нехай і в незначних об’ємах.

Лабораторія Weleda була заснована в 1920-х рр. у відповідь на запити антропософскої медицини – концепції, розробленої Рудольфом Штайнером. Одним із головних її принципів є використання найякісніших натуральних компонентів, як в лікарських препаратах, так і в косметичних засобах. Рецептура зубних паст Weleda відповідає цьому принципу. В їхньому складі ви не знайдете будь-яких продуктів хімічного синтезу, таких як фтор, поверхнево-активні речовини, консерванти або штучні барвники. 

Головна ідея – вживання провідних натуральних інгредієнтів, які підсилюють природні, фізіологічні процеси. Паста відрізняється помірною абразивністю, захищаючи тверду поверхню зуба. Свіжість після застосування забезпечують ефірні олії натурального походження.

Практично в усій гамі біопаст Weleda присутні два провідних компонента: мірра і ратанія. Екстракт ратанії - традиційної для народів Анд лікарської рослини з красномовною назвою "rais para los dientes", що з іспанської перекладається як «корінь для зубів» - отримують шляхом відвару кореня рослини. Завдяки чималому вмісту крохмалю і танінів, ратанія має в'яжучі властивості, які зменшують запалення пародонту. До того ж вона чинить дезінфікуючий ефект і стимулює загоювання.

Мірра мала широке застосування ще стародавніми єгиптянами для ритуалу бальзамування. Це камедиста смола, яка сочиться зі стовбура дерева, що росте на Аравійському півострові. Вона славетна особливими антисептичними, в'яжучими і протизапальними властивостями, що є дуже корисними в лікуванні інфекцій.

Зубний гель для дітей

Забезпечує природний догляд за молочними зубами

Зубний еліксир Ратанія

Натуральний догляд за порожниною рота + свіжий подих!

Зубна паста Календула

Бореться з зубним нальотом та доглядає за яснами

Зубна паста з мінеральною сіллю

Захист від карієсу та зубного каменю

Зубний гель на травах

Ретельне очищення та тривала свіжість

Зубна паста Ратанія

М'яко та ретельно очищає зуби, видаляє зубний наліт та захищає від карієсу

Кожна паста Weleda має свою специфіку, а різні компоненти у складі забезпечують потужний синергічний ефект:

  • Зубна паста з мінеральною сіллю містить бікарбонат натрію з морської солі, що стимулює слиновиділення. До якостей мірри і ратанії додається життєдайна сила тернового соку.
  • Зубна паста Ратанія, завдяки своєму тонізуючого впливу на слизову оболонку рота, призначена для догляду за чутливими і ослабленими яснами.
  • Зубна паста с Календулою має той самий ефект, який підкріплено високою здатністю цієї лікарської рослини загоювати рани.
  • Зубний гель на травах – це винятково лагідний засіб для догляду за ротовою порожниною. Ромашка, що входить до його складу, допомагає посилити пом'якшувальну та протизапальну дію. 
  • Зубний гель для дітей - дуже делікатний. Він не підсолоджується, і батьки можуть бути спокійними, якщо дитина його проковтнула. Цей гель використовується вже під час навчання дитини чищенню зубок.

 

Зверніть увагу! 

Усі зубні пасти Weleda можуть поєднуватися з гомеопатичним лікуванням!

 

Нагадуємо, що зубні пасти Weleda не містять синтетичних інгредієнтів: консервантів на кшталт парабенів, барвників, поверхнево-активних речовин, триклозану і т.ін.