ТИ
Е
ПРИРОДА.

Все, що ми маємо, дала нам природа.

Тобі знайоме відчуття наповненості, яке відчуваєш за містом, на природі, наприклад, в лісі? І це абсолютно не дивно. Лише усвідом, наскільки глибоким є наш зв’язок з природою. Ти і є природа. Ми ростемо та розквітаємо, як квітка. Ми сяємо, немов краплі дощу на трояндових пелюстках. Ми такі ж неповторні, як небо на заході сонця. Ми вміємо бути сильними, як пшеничне колосся, і такими ж ніжними, як морський бриз. Ось чому ніщо так не допомагає нам виглядати й почуватися краще, ніж возз'єднання з природою.

Ти і природа – ідеальний пазл!

Придивись уважніше, наскільки глибоким є зв'язок з природою.

Розкриваємо сили природи з 1921 року.

Розкриваємо сили природи з 1921 року.

Weleda випередила «зелену» хвилю майже на 100 років. Сама суть компанії – принципи поваги до природи та людини. Ми залишаємося вірними принципам біодинамічного землеробства і зберігаємо перевірені часом традиції, але водночас безперервно удосконалюємо процеси вирощування інгредієнтів та виробництва абсолютно натуральних косметичних і лікарських засобів. Створені за оригінальними й автентичним рецептами, вони живлять шкіру та дбають про наше тіло й душу в умовах динамічного ритму життя.

Відроджуємо віру людей у природу.

Відроджуємо віру людей у природу.

Наші принципи ґрунтуються на антропософії Рудольфа Штайнера та розумінні того, що організм здатний до саморегулювання та самовідновлення. Якщо, безсумнівно, ми не втратили зв’язок з природою. Потужні формули продуктів для краси Weleda з натуральними компонентами спрямовані на якісну підтримку внутрішніх процесів організму. Всі наші засоби складаються тільки з натуральних інгредієнтів, що надають імпульс відновлення нашому тілу. Такий підхід до краси та здоров’я робить бренд Weleda унікальним.

Наші рослини мають особливу силу.

Наші рослини мають особливу силу.

Зокрема, троянда з її безліччю різновидів і відтінків аромату розглядається як королева всіх квітів. Рідко де поєднуються одночасно розкішний бутон, потужне стебло й соковите листя. Не дивно, що олія троянди москета є однією з найефективніших для догляду за шкірою. Ми використовуємо її в лініях Wild Rose Weleda. А ось аромат дамаської троянди є ідеальним для розслаблення тіла й гармонії душі.

Знайди в природі те, що ідеально підійде саме тобі.

Засоби Weleda спеціально розроблені, щоб дати тобі і твоїй шкірі все, що справді необхідне для краси і здоров’я. Для ідеального результату важливе все: від моменту вирощування та збирання кращих природних інгредієнтів до розробки потужних формул та отримання ефективних засобів, які допоможуть тобі виглядати і почуватися якнайкраще. Знайди свій засіб просто зараз!

Скін Фуд крем для шкіри універсальний

Інтенсивне харчування та відновлення шкіри рук, ліктів та колін
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???

Тонік-стимулятор при втраті волосся з екстрактом розмарину

Зміцнює волосся і підтримує здоров'я шкіри голови
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???

Очищуюча ніжна пінка для обличчя

Дбайливе очищення шкіри
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???

Приєднуйтесь до нашого Інстаграм!

Приєднуйтесь до нашого Інстаграм!

@weledaua

Приєднатися