Шукаeш крем від розтяжок?

Weleda баттер для тіла – сучасна форма легендарного засобу від розтяжок

Багато жінок в Україні познайомились з брендом саме з Олії для профілактики стрій. Потім відкрили для себе натуральну дитячу косметику, а також засоби для догляду за шкірю тіла та обличчя. А цього року компанія Weleda розширила лінійку засобів для догляду за шкірою вагітних інноваційним продуктом – повністю натуральним Баттером для профілактики розтяжок.

Баттер для профілактики розтяжок

Запобігає та зменшує розтяжки
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???

ШВИДШЕ ВІДКРИВАЙ БАНОЧКУ

ШВИДШЕ ВІДКРИВАЙ БАНОЧКУ

Вдихай аромат, що огортає свіжими, делікатними нотакми троянди, неролі та мірри. Новий баттер – це розкішнта текстура, яка дозволяє насолоджуватись ритуалом догляду за собою, повністю розлабитися та зануритися в природні аромати. Баттер тане на шкірі, наче вершки, і, швидко всмоктуючись, транспорує до клітин корисні жирні кислоти та вітамін Е, що зняходяться в органічних маслах какао та Ши, оліях соняшника і жожоба.
Масло ши швидко швидко проникає в шкіру, зміцнює її ліпідний бар'єр, зберігає вологу в шкірі та розгладжує шкіру. Насичене масло какао формує на шкірі тонкий захисний шар, що утримує вологу. Це масло дуже активно пом’якшує шкіру. Екстракт з крокусу сприяє утворенню в шкірі колагену та еластину, що покращує її еластичність та пружність. Центелла азіатська сприяє регенерації сполучних тканин та стимулює синтез колагену, завдяки чому шкіра міцнішає та покращується її еластичність.

МАГІЯ ПРИРОДИ
ДЛЯ КРАСИ ТВОЄЇ ШКІРИ:

МАГІЯ ПРИРОДИ
ДЛЯ КРАСИ ТВОЄЇ ШКІРИ:

Новий баттер Веледа - засіб, покликаний зберегти красу і пружність твого тіла. Формула з натуральних складових запобігає появі стрий, зменшує наявні розтяжки та швидко поглинається шкірою. Баттер особливо дієвий у поєднанні з масажем, тож насолоджуйся новим ритуалом краси та додатковим контактом із майбутнім малюком.

  • 89% жінок підтвердили значне зниження помітності розтяжок*

  • 70% майбутніх мам відзначили помітне підвищення еластичності шкіри**

  • 100%: засіб інтенсивно зволожує шкіру**

  • 100% помітили відчуття комфорту шкіри.

*В дослідженні взяли участь 37 жінок із терміном вагітності 12 тижнів і більше (застосування двічі на день). **В тестуванні брало участь 40 жінок з терміном вагітності 8 тижнів і більше (застосування двічі на день).

Протестований на наявних розтяжках

Протестований на наявних розтяжках

Ми протестували баттер Weleda на розтяжках. Ми сфотографували одну і ту саму ділянку шкіри з розтяжками до та після чотирьох тижнів нанесення двічі на день Weleda баттера для тіла від розтяжок. Візуалізуються помітні зміни*.

  • *Клінічні випробування за участю 37 жінок протягом 12 тижнів. Засіб треба наносити на шкіру двічі на день масажними рухами.

Засіб №1 для попередження розтяжок

Баттер від розтяжок Веледа ніжно піклується про шкіру, підвищує її еластичність та зміцнює твій звʼязок із малюком. Поживна формула, розроблена фармацевтами та акушерами, створена на основі екстракту центелли азіатської, органічних олій ши та какао, дорогоцінних ефірних олій. Він чудово живить і зволожує шкіру, усуває появу стриїв та особливо ефективний у поєднанні з масажем. Навіть якщо ти маєш обмаль часу для масажу, баттер миттєво поглинається шкірою, тож вдягатися можна практично одразу після процедури.

Створюємо нове екологічне пакування

Створюємо нове екологічне пакування

Один із найважливіших напрямків розвитку Веледа - створення більш досконалих альтернатив для пакування нашої косметики. Ми прагнемо захистити високоякісні натуральні склади, працюючи з екологічно стійкими варіантами пакування. Наразі ми пропонуємо для пакування Баттеру від розтяжок зелене скло, яке можна переробляти незчисленну кількість разів. Тож, будь ласка, після використання засобу здай пусту скляну баночку в пункт прийому сировини. Картонна коробка для засобу містить мінімум 85% переробленого паперу.

Як застосовувати баттер

Огорни своє тіло додатковою турботою і любовʼю в тендітний період вагітності. Кілька хвилин масажу - і ти, наповнена відчуттям абсолютного комфорту та спокою, готова нести своє сяйво у світ і займатися важливими справами. Задля стійкого ефекту застосовуй баттер двічі на день. Аби масаж був корисним, а кожна дія - усвідомленою, прочитай наші рекомендації, а також переглянь повне відео про те, як правильно пестити животик, що росте.

Schwangerschafts-Pflegeöl

Олія для профілактики стрій

Попереджає появу стрій.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
Damm-Massageöl

Олія для підготовки до пологів

Еластичність м'язів промежини та профілактика розривів.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???

Бальзам для сосків

Сприяє заживленню тріщин та забезпечує ефективний догляд за сосками під час вагітності та годування грудьми.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???
Brust-Massageöl

Олія для грудей в період лактації

Профілактика та усунення застійних явищ.
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???