Екологічна відповідальність компанії

Як ми отримуємо сировину?

Власні сади

8 садів Weleda на різних континентах світу приносять близько 200 видів лікарських рослин, які служитимуть здоров’ю шкіри у складах нашої косметики.

Родючість ґрунтів – одна з головних умов росту і розвитку рослин, з яких ми виготовляємо якісну натуральну продукцію. Наші сади створені за принципами біодинамічного землеробства: ми не використовуємо хімічні добрива й пестициди, віддаючи перевагу більш працемістким, але природним методам покращення якості ґрунту. Це дає можливість зберігати родючість землі та підтримувати поживний шар гумусу.

Сади Weleda – стійкі екосистеми з численними культурами. Тут вибудована здорова взаємодія між ґрунтом, рослинами й комахами, в результаті якої ми отримуємо сировину найвищої якості.

Сади партнерів

Багаторічне співробітництво з фермерами й постачальниками також дозволяє нам отримувати безліч важливих інгредієнтів для натуральних доглядових засобів.

Weleda взаємодіє з партнерами, які розділяють наші цінності: органічне землеробство, справедливу торгівлю, етичне ставлення до працівників, високі стандарти якості та дбайливість до природних ресурсів.

Дикорослі насадження

Дикорослі рослини з різних куточків світу – ще одне джерело екологічно чистої сировини для нашої косметики.

Наша планета дуже чутлива, тому ми здійснюємо контрольований збір рослин у дикому середовищі та дуже дбайливо використовуємо природні ресурси, дотримуючись принципів збереження біорізноманіття на Землі.

Ми здійснюємо контрольований збір рослин у дикому середовищі та дбайливо використовуємо природні ресурси, дотримуючись принципів збереження біорізноманіття на Землі. Наш спосіб видобутку сировини природним чином позитивно впливає на довкілля. Тому її вирощування є дуже важливим і копітким процесом, який впливає на підтримку біорозмаїття та добробут місцевої громади.     

Ми дбайливо збираємо частину рослин, залишаючи їм можливість рости та розмножуватися у майбутньому, щоб отримувати наступні врожаї.

Як створюється наша косметика?

Більш ніж 100 спеціалістів займаються розробками продуктів Weleda, поєднуючи досвід і професіоналізм із постійним пошуком нових рішень для здоров’я та краси.

Для створення дійсно ефективної косметики наші експерти використовують холістичний підхід, у якому головне – людський організм і процеси в ньому.

Ми розробляємо дієві інноваційні формули, кожна з яких глибоко проникає в шкіру. Для цього ми комбінуємо декілька активних компонентів – екстракти рослин, олії, аромати.

Наша продукція повністю відповідає високим стандартам організації NATRUE, яка оперує зрозумілими кожній людині критеріями оцінки натуральної косметики. Тому що Weleda – це висока якість без компромісів.

Сертифіковане виробництво Weleda прагне стати вуглецево нейтральним до 2025 року, щоб компенсувати шкідливі викиди в атмосферу, неминучі під час виробничого процесу. Це можливо за допомогою технологій, які мінімізують викиди під час виробництва і реалізації продукції, а також завдяки використанню екологічно чистих, перероблених матеріалів й висаджуванню нових дерев. На виробництві ми використовуємо 100% зелену енергію, а тепло отримуємо з природних джерел. Ми постійно зменшуємо кількість використовуваної води та енергії під час виробництва.

Наша мета – щороку знижати енергоємність (використання енергії, розділене на об’єм виробництва) на 2,5%.

Пакування, безпечне для навколишнього середовища

Пакування косметичної продукції також робить внесок у забруднення навколишнього середовища. У Weleda ми стараємось використовувати пакування, яке не впливає на навколишнє середовище, але при цьому добре захищає від окислення й випаровування органічні склади косметики, виготовлені без синтетичних консервантів. Це непросто, але ми постійно вдосконалюємося, щоб звести до мінімуму забруднення навколишнього середовища.

Сьогодні пакування Weleda виробляється зі скла, алюмінію та пластику (до 97% переробленого, 100% підлягає переробці).

Скорочення зайвого пакування суттєво зменшує об’єм відходів, тому ми поступово відмовляємося від картону у вторинному пакуванні.

Ми використовуємо перероблені ПЕТ-флакони (rPET) у нашому асортименті товарів. Тільки це знижує наші викиди СО2 на 250 тон викидів СО2 на рік. Ми продовжуємо значно збільшувати частку перероблених матеріалів, які використовуються для нашого пакування.

На пакуванні Weleda ви можете побачити значки:

Вони свідчать про те, що пакування підлягає подальшій переробці.

Локальні ініціативи

Наш український офіс – частина великої світової сім’ї Weleda, глобальна мета якої – розкривати здоров’я і красу в гармонії з природою і людиною. 

Саме тому ми прагнемо піклуватися про природу локально: сортуємо пластик і щороку передаємо близько 200 кг на переробку, застосовуємо енергоощадні технології, а також збільшуємо використання перероблених матеріалів у нашій роботі.