ІДЕАЛЬНА ШКІРА, ЯК ЗАДУМАЛА САМА ПРИРОДА

Нові лосьйони для тіла Weleda підтримують баланс, здоров’я та красу вашої шкіри зсередини

Підтримайте природну красу вашої шкіри, допомагаючи їй у її саморегуляції. Weleda спирається на 100-річний досвід у створенні цінних блендів із натуральних інгредієнтів. Наші лосьйони для тіла - це на 100% сертифіковані натуральні засоби для догляду із позбавленими липкості текстурами, що легко вбираються. Лосьйони для тіла огорнуть вас повністю натуральними ароматами (лише наше неароматизоване молочко для тіла для чутливої шкіри є винятком), що дарують справжнє задоволення. Ароматичні композиції створюються нашими власними парфумерами. Усі лосьйони для тіла дерматологічно перевірені, щоб довести переносимість шкірою, а також сертифіковані стандартами NATRUE.

Зміцніть вашу шкіру природним шляхом

Зміцніть вашу шкіру природним шляхом

Наші нові лосьйони для тіла Weleda виготовлено з інгредієнтів цілковито природного походження для живлення, зволоження, гармонізації, зміцнення та підтримки здорової функції вашої шкіри. Наші лосьйони для тіла базуються на чистих рослинних оліях, що отримуються з ядер, насіння або достиглих на сонці плодів, сповнених природної енергії. Усі натуральні рослинні олії спеціально підібрані для того, щоб допомогти шкірі у її власній саморегуляції, підтримуючи та зміцнюючи її внутрішню силу та природну життєдайність. Підтримайте вашу шкіру, відчуваючи єдність з природою.

  • Підвищення вологості шкіри

  • Цінні природні складові, такі як рослинні олії та екстракти

  • Толерантність шкіри дерматологічно доведена

  • Пляшки* виготовлено з 97% переробленого ПЕТ

*Без ковпачка та етикетки

Наша нова лінія розмовляє мовою будь-якого типу шкіри.

Оберіть лосьйон для тіла Weleda, що якнайкраще відповідатиме потребам вашої шкіри.

Скін Фуд Інтенсив Лосьйон для тіла

Миттєво та глибоко зволожує шкіру
???global.nreviews.label???
???global.nreviewsmultiple???

Троянда ніжна Лосьйон для тіла гармонізуючий

Зволожує, дарує пружність та гармонізує почуття

Гранат Актив Лосьйон для тіла Пружність та зміцнення

Ідеальний тонус та королівська м’якість!

Обліпиха Лосьйон для тіла живильний

Зволожує, дарує пружність та гармонізує почуття

Сенситів Лосьйон для тіла заспокійливий

Зволожує, дарує пружність та гармонізує почуття

Нова екологічна упаковка

Нова екологічна упаковка

Нові пляшки лосьйонів для тіла Weleda Skin Food виготовляються з 97% переробленого ПЕТ. Як пляшка, так і кришка на 100% підлягають вторинній переробці. До того ж ми прийшли до неактуальності застосування коробки у ході екологічної трансформації.

Докладніше

Біорозмаїття та сталий розвиток

Біорозмаїття та сталий розвиток

Лосьйон для тіла Weleda Skin Food відповідає визначеним суворим вимогам Союзу етичної біоторгівлі (UEBT), про що говорить відповідне маркування на упаковці. UEBT ручається за збереження біорізноманіття й ощадливе використання сировини, а також за шанобливе ставлення до всіх наших партнерів ланцюгу поставок і отримання ними гідної справедливої грошової винагороди. Weleda дуже пишається цією сертифікацією, що одночасно охоплює екологічні, соціальні та економічні аспекти.

Докладніше

Інгредієнти 100% натурального походження

Інгредієнти 100% натурального походження

Лосьйони для тіла Weleda Skin Food виготовляються з компонентів цілком природного походження. Ми прагнемо ідеального поєднання ретельно підібраних компонентів, аби шкіра отримувала те найкраще, чого саме вона потребує. Продукція Weleda має знак NATRUE, що допомагає споживачам визначити, які засоби для догляду є дійсно натуральними чи органічними.

Докладніше

Докладніше

Наш захисний бар’єр

Наша шкіра є не лише найбільшим органом чуття, а й одним із найбагатогранніших органів людини як на фізичному, так і на емоційному рівні.

Докладніше

Що каже про мене мій тип шкіри?

Суха шкіра, жирна шкіра, комбінована - чому існують різні типи шкіри? Який догляд їм потрібен? Чим відрізняється шкіра жінок і чоловіків? З антропософської точки зору, наше внутрішнє «я» також визначає наше зовнішнє «я». Цей підхід допомагає відповісти на зазначені питання.

Докладніше

У чому користь натуральної косметики для сухої шкіри

Натуральна косметика - це набагато більше, ніж здається на перший погляд. Завдяки природним складовим прокладається шлях до досягнення жаданого балансу вологи у сухій та дуже сухій шкіри. Рослинні олії зміцнюють захисний бар’єр шкіри та стимулюють її здатність до саморегуляції, а це сприяє ефективнішому збереженню вологи.

Докладніше

Що найкраще для вашої шкіри?

Світло і тепло - коштовності сонця - поглинаються рослинами, які зберігають їх в своїх скарбницях - насінні. Чисті олії, видобуті з цього насіння, сповнені енергією та активними речовинами, є чудовим джерелом сили та засобом догляду за шкірою.

Докладніше