Атопічний дерматит у дітей

СИМПТОМИ, ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА

Помітили, що шкіра дитини стала надмірно сухою та лущиться? Часто такі симптоми є ознакою атопічного дерматиту. Атопічний дерматит сьогодні - це одне з найбільш розповсюджених дитячих дерматологічних захворювань у світі. Це хронічно-рецидивуюче, генетично обумовлене захворювання шкіри, яке характеризується запаленням на шкірі, сухістю та сильним свербінням. Порушується формування шкірного бар’єру та як наслідок підвищується втрата вологи шкірою. Діагностують найчастіше атопічний дерматит в ранньому дитячому віці.

Як полегшити стан малюка?

Як полегшити стан малюка?

Крім щоденного зволоження шкіри, спробуйте зволожувати повітря та прибрати тригери, які можуть провокувати загострення.
Це можуть бути:
- Мила та миючі засоби, засоби для прання одягу і постільної білизни
- Одяг з грубої синтетичної або вовняної тканини
- Пил, шерсть тварин, сухе тепле повітря тощо.
Лікування атопічного дерматиту полягає в регулярному зволоженні шкіри, особливо після купання. Терапія емолентами, тобто засобами, які перешкоджають втраті вологи, обов’язкова та має бути постійною.

Чи може харчова алергія спричинити атопічний дерматит?
Іноді діти, що страждають на атопічний дерматит, можуть мати паралельно харчову алергію, але алергія не є причиною атопічного дерматиту. Тож дієта мами чи малюка при атопічному дерматиті в більшості випадків не потрібна.

Косметичні засоби для догляду за шкірою

Косметичні засоби для догляду за шкірою

Емоленти - це косметичні засоби, складовими яких є жирові та водорозчинні сполуки, дія яких направлена на:
• зволоження та пом'якшення шкіри;
• зменшення ознак запалення на шкірі;
• профілактику інфікування пошкоджених ділянок шкіри;
• відновлення пошкодженого епітелію;
• покращення бар'єрних функцій шкіри та збереження вологи у шкірі.

Компанія Weleda розробила спеціальні засоби для чутливої та атопічної шкіри

Вони добре сприймаються шкірою та мають багато корисних для природного розвитку дитячої шкіри речовин, сприяють відновленню захисного гідро-ліпідного шару шкіри, утримують вологу в шкірі та усувають запалення.

Засоби серії з Алтеєм від Weleda містять:

Засоби серії з Алтеєм від Weleda містять:

• Екстракт кореня алтею, який зволожує, огортає шкіру та захищає від зовнішніх подразників;
• Екстракт фіалки триколірної, який заспокоює та зволожує шкіру;
• Кокосове масло й олію бораго для забезпечення інтенсивного живлення, захисту від втрати вологи та відновлення власних бар’єрних функцій шкіри.

Алтей дитячий крем для обличчя

Алтей дитячий крем для обличчя

Натуральні компоненти цього ніжного легкого крему ідеально підібрані для тендітної шкіри обличчя малюків. Регулярне використання крему допомагає усунути сухість та подразнення на шкірі обличчя, заспокоїти і відновити її. Шкіра швидко відновлюється та зберігає здоровий вигляд

Докладніше

Алтей дитяче молочко для тіла

Алтей дитяче молочко для тіла

Відновлювальне молочко дбайливо доглядає за шкірою тіла дитини. Комплекс рослинних олій і екстрактів миттєво зволожує, усуває лущення та свербіж, заспокоює подразнену шкіру. При щоденному використанні молочка знижується частота повторного запалення на шкірі.

Докладніше

Алтей дитячий крем від попрілостей

Алтей дитячий крем від попрілостей

Захисний крем з ретельно підібраними інгредієнтами захищає від надмірної вологи, заспокоює шкіру і запобігає появі запалень в області підгузника. Крем огортає та надійно піклується про чутливу та схильну до подразнення шкіру малюка під підгузником протягом дня та ночі

Докладніше

@katia_gritsak

Давно знайомі з брендом @weledaua. Їхня косметика на 100% натуральна - це найголовніше для наших малюків ❤️ Вони є брендом номер 1 в Німеччині.

Читати відгук

@ira_post

Мені дуже сподобалась їхня серія для атопічної шкіри, ідеально зволожує, швидко вбирається та має ніжну текстуру, яка заспокоює шкіру і що дуже важливо вся продукція з натуральним складом👌

Читати відгук

@mikhaylova_ivanna

Безпечні компоненти дарують комфорт та здоров'я, відновлюють природні функції епідермісу. Молочко м'яко усуває подразнення, сухість та захищає шкіру від пересихання.

Читати відгук

@miss_alice_di

✅ крем для лица - просто наш мастхев 🔥 За два дня использования полностью исчезло шелушение и покраснение щёчек👍 Также можно использовать для чувствительной кожи взрослых😊

Читати відгук